
IE3 sähkömoottorit
YE3-sarjan IE3 korkean-tehokkuuden kolmivaiheiset-oikosulkumoottorit
Kehyksen koko: 63-400
Lähtöteho: 0,18-500 kW
Nimellisjännite: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Nimellistaajuus: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical and Electrical Equipment Co., Ltd. on yksi johtavista ie3-sähkömoottorien valmistajista ja toimittajista Kiinassa. Tervetuloa ostamaan tehtaaltamme Kiinassa valmistettuja korkealaatuisia{4}}ie3-sähkömoottoreita. Kaikki räätälöidyt tuotteet ovat korkealaatuisia ja edullisia.
| YE3-sarjan IE3 korkean-tehokkuuden kolmivaiheiset-oikosulkumoottorit | |
| Kehyksen koko | 63-400 |
| Lähtöteho | 0,18-500 kW |
| Nimellisjännite | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Nimellistaajuus | 50 Hz, 60 Hz |
| Eristysluokka | F tai H |
| Velvollisuus | S1 |
| Suojausluokka | Täysin suljettu tyyppi, IP55, IP56 |
| Jäähdytysmenetelmä | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Asennus | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Ympäristön lämpötila | -20 astetta -40 astetta Muuta lämpötilaa voidaan mukauttaa |
| Korkeus | Alle tai yhtä suuri kuin 1000 m Muuta korkeutta voidaan mukauttaa |
| Staattorin kela | 100 % puhdasta kuparia tyhjiöpainekyllästyksellä (VPI) |
| Termistori (PTC, PT100), lämmitin on saatavilla pyynnöstä | |
| Roottorin kela | Orava{0}}Häkki |
| Vakio | IEC60034, IEC-moottorit |
| Eff. Luokka | IE3 korkea-tehokkuus |
| Pitkä akseli voidaan räätälöidä | |
Tuotteen yleiskatsaus:
YE3-sarjan kolmivaiheinen-asynkroninen AC-moottori (IE3) on korkean hyötysuhteen standardin (IE3) mukainen.
YE3-sarjan moottorit, joiden asennusmitta on standardin IEC60034 mukainen, sillä on hyviä ominaisuuksia, kuten optimaalinen rakenne, houkutteleva ulkonäkö, alhainen melu, korkea hyötysuhde, korkea suojaluokka sekä korkea eristysluokka. YE3-sarjan moottoreita voidaan käyttää laajalti erilaisissa yleiskäyttöisissä koneissa, kuten puhaltimissa, pumpuissa, työstökoneissa, kompressoreissa, kuljetuksissa ja niin edelleen.
Jos haluat lisätietoja moottoreiden teknisistä tiedoista ja mitoista, ota yhteyttä


Suositut Tagit: ie3 sähkömoottorit, Kiina ie3 sähkömoottorien valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely









