
Y-H-sarjan kolmivaiheiset-venemoottorit
Y-H-sarjan kolmivaiheiset-venemoottorit
Sertifikaatti: Maailmanlaajuinen luokitustodistus
Kehyksen koko: 80-400
Lähtöteho: 0,55-450 kW
Nimellisjännite: 380 V, 440 V, muu jännite voidaan räätälöidä
Nimellistaajuus: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. on yksi johtavista y-h-sarjan kolmivaiheisten-laivojen moottorien valmistajista ja toimittajista Kiinassa. Tervetuloa ostamaan tehtaaltamme Kiinassa valmistettuja korkealaatuisia-y-h-sarjan kolmi-vaiheisia merimoottoreita. Kaikki räätälöidyt tuotteet ovat korkealaatuisia ja edullisia.
|
Y-H-sarjan kolmivaiheiset-venemoottorit |
|
| Todistus | Maailmanlaajuinen luokitustodistus |
| Kehyksen koko | 80-400 |
| Lähtöteho | 0,55-450 kW |
| Nimellisjännite | 380 V, 440 V, muu jännite voidaan räätälöidä |
| Nimellistaajuus | 50 Hz, 60 Hz |
| Eristysluokka | F ,H |
| Velvollisuus | S1, muut tehtävät voidaan räätälöidä |
| Suojausluokka | IP44, IP55, IP56, IP65, IP66 |
| Jäähdytysmenetelmä | IC411, muu jäähdytysmenetelmä voidaan mukauttaa |
| Asennus | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Ympäristön lämpötila |
Ympäristön lämpötila: -0 astetta -45 astetta |
| Korkeus | 0 m |
| Staattorin kela | 100 % puhdasta kuparia tyhjiöpainekyllästyksellä (VPI) |
| Termistori (PTC, PT100), lämmitin on saatavilla pyynnöstä | |
| Roottorin kela | Orava{0}}Häkki |
| Pitkä akseli voidaan räätälöidä | |
Tuotteen yleiskatsaus:
- Y-H-sarjan kolmivaiheinen asynkroninen merimoottori, joka sopii laivojen erilaisten koneiden, kuten pumppujen, ilmanvaihdon, erottimien, hydraulisten koneiden ja muiden apulaitteiden ohjaamiseen. Sen etuna on korkea hyötysuhde ja korkea käynnistysmomentti, ja sillä on 11 maailmanlaajuisen luokan sertifiointia.
- Tuotteen ominaisuus:Kosteudenkestävä, homeenkestävä, suola{0}}suihkeenkestävä, korroosionkestävä
Jos haluat lisätietoja moottoreiden teknisistä tiedoista ja mitoista, ota yhteyttä



Suositut Tagit: y-h-sarjan kolmivaiheiset-merimoottorit, Kiina y-h-sarjan kolmivaiheiset-laivojen moottorit valmistajat, toimittajat, tehdas
YZR YZ-sarjan induktiomoottorit nostureihin ja metal...
VHS-sarjan pystysuorat onttoakseliset sähkömoottorit
YR-sarjan pienjänniteslip{0}}rengasvaihtovirtamoottorit
YVF-sarjan vaihtuvataajuinen asynkroninen moottori
YGFFB265-TH asiakaskohtaiset moottorit pöytätelalle
YG-sarjan AC-moottorit pöytätelalle
Lähetä kysely




