
YGFFB265-TH asiakaskohtaiset moottorit pöytätelalle
YGFFB265-TH moottorit pöytätelalle
Mukautetut mitat
Lähtöteho: 2,1 kW
Nimellisjännite: 380 V
Nimellistaajuus: 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. on yksi johtavista ygffb265{4}}-asiakaskohtaisten pöytätelojen moottoreiden valmistajista ja toimittajista Kiinassa. Tervetuloa ostamaan korkealaatuisia ygffb265-th asiakaskohtaisia moottoreita Kiinassa valmistettuun pöytärullaan täältä tehtaaltamme. Kaikki räätälöidyt tuotteet ovat korkealaatuisia ja edullisia.
| Mukautetut mitat | |
| Lähtöteho | 2,1 kW |
| Nimellisjännite | 380 V |
| Nimellistaajuus | 60 Hz |
| Eristysluokka | H |
| Velvollisuus | S1 |
| Nopeus | 575 RPM |
| puolalaiset | 12 P |
| Suojausluokka | Täysin suljettu tyyppi IP54 |
| Jäähdytysmenetelmä | IC410 |
| Asennus | Mukautettu |
| Ympäristön lämpötila | -20 astetta -50 astetta |
| Korkeus | Vähemmän tai yhtä suuri kuin 1000 m |
| Staattorin kela | 100 % puhdasta kuparia tyhjiöpainekyllästyksellä (VPI) |
| Roottorin kela | Orava{0}}Häkki |
| Vakio |
Räätälöidyt moottorit, ei--standardimoottorit |
Tuotteen yleiskatsaus:
YGFFB265-TH moottorit pöytätelalle, räätälöity Asia Steelille Filippiineillä.
Tämän moottorin koko ja parametrit räätälöidään asiakkaan vaatimusten mukaan, mikä korvaa täydellisesti eurooppalaiset ja amerikkalaiset tuotteet alkuperäisellä tuotantolinjalla
Tämän moottorin yksityiskohtaiset parametrit ja piirustukset saat ottamalla yhteyttä meihin.
Suositut Tagit: ygffb265. asiakaskohtaiset moottorit pöytärullalle, Kiina ygffb265. asiakaskohtaiset moottorit pöytärullien valmistajille, toimittajille, tehtaalle
Lähetä kysely







