
YG-sarjan AC-moottorit pöytätelalle
YG-sarjan AC-moottori pöytätelalle
Kehyksen koko: 112-225
Lähtöteho: 0,3-15 kW
Nimellisjännite: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Nimellistaajuus: 50 Hz, 60 Hz
Eristysluokka: F tai H
Guangzhou Haoqing Mechanical and Electrical Equipment Co., Ltd. on yksi johtavista yg-sarjan vaihtovirtamoottoreiden valmistajista ja toimittajista pöytätelalle Kiinassa. Tervetuloa ostamaan tehtaaltamme korkealaatuisia-yg-sarjan vaihtovirtamoottoreita Kiinassa valmistettuihin pöytäteloihin. Kaikki räätälöidyt tuotteet ovat korkealaatuisia ja edullisia.
|
YG-sarjan AC-moottori pöytätelalle |
|
| Kehyksen koko | 112-225 |
| Lähtöteho | 0,3-15 kW |
| Nimellisjännite | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Nimellistaajuus | 50 Hz, 60 Hz |
| Eristysluokka | F tai H |
| Velvollisuus | S5-40%, invertterikäyttö, VFD-käyttö voidaan räätälöidä |
| Suojausluokka | Täysin suljettu tyyppi, IP55, IP65 |
| Jäähdytysmenetelmä | IC410, muu jäähdytysmenetelmä voidaan mukauttaa |
| Asennus | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Ympäristön lämpötila | -20 astetta -50 astetta, muuta lämpötilaa voidaan mukauttaa |
| Korkeus | Alle tai yhtä suuri kuin 1000 m Muuta korkeutta voidaan mukauttaa |
| Staattorin kela | 100 % puhdasta kuparia tyhjiöpainekyllästyksellä (VPI) |
| Termistori (PTC, PT100), lämmitin on saatavilla pyynnöstä | |
| Roottorin kela | Orava{0}}Häkki |
| Vakio | IEC60034, IEC-moottorit |
| Napojen lukumäärä | 4-20P |
| Pitkä akseli voidaan räätälöidä | |
Tuotteen yleiskatsaus:
- YG-sarjan kolmivaiheiset rullapöydän moottorit ovat uuden sukupolven JG2-sarjan moottoreita. Sen kattava suorituskyky on verrattavissa vastaaviin kansainvälisesti myytäviin tuotteisiin.
- YG-sarjan moottoreiden asennusmitat ovat IEC-standardin mukaiset. Koteloinnin suojausaste on IP54. Jäähdytystyyppi on IC410. Nimellisjännite on 380 V. Nimellistaajuus on 50 Hz. Liitäntäkotelo sijaitsee moottoreiden vasemmalla puolella akselin jatkeesta katsottuna. Moottoreissa on täysin {{8} maadoitettu ja koteloitu}. yhteys.
- YG - sarjan moottorit voidaan luokitella tyyppiin YGa ja tyyppi YGb loppukäytön mukaan . YGa-moottoreissa on korkea lukitusmomentti, pieni estovirta, korkea dynaaminen vakio, pehmeä mekaaninen ominaisuus jne., ja ne pystyvät usein käynnistämään, jarruttamaan ja kääntämään. Moottoreita käytetään pääasiassa työpöytien telojen käyttämiseen metallurgisessa teollisuudessa ja vastaavissa työolosuhteissa. YGb-moottoreissa on suuri teho, korkea hyötysuhde, laaja säädettävä nopeusalue, kova mekaaninen ominaisuus jne. Moottoreita käytetään pääasiassa metallurgisen teollisuuden kuljetuspöytien telojen ohjaamiseen ja vastaaviin työolosuhteisiin.
- YGa-moottorit ovat eristysluokkaa H. ja niiden nimelliskäyttötyyppi on S5, joka valitaan lukitusmomentin ja dynaamisen vakion mukaan yhteensopivan käyttöjakson kanssa. FC edustaa käyttösuhdetta ja FC on 15%, 25%, 40% tai 60%. YGa-moottoreiden tehot teknisten tietojen taulukossa on suunniteltu jatkuvassa käytössä ja vain viitteeksi.
- YGb-moottorit ovat eristysluokkaa F ja nimelliskäyttötyyppi on S1, joka valitaan jatkuvan käytön tehon ehdolla.
- YG-sarjan moottoreita voidaan säätää invertterillä. YGa-moottorit ovat säädettävissä 20 - 80 Hz ja YGb-moottorit 5 - 80 Hz. Ota yhteyttä tekniseen osastoomme, jos tarvitset muita tietoja, jotka poikkeavat teknisistä tiedoista.
Jos haluat lisätietoja moottoreiden teknisistä tiedoista ja mitoista, ota yhteyttä


Suositut Tagit: yg-sarjan vaihtovirtamoottorit pöytätelalle, Kiina yg-sarjan vaihtovirtamoottorit pöytätelojen valmistajille, toimittajille, tehtaalle
Lähetä kysely










