
YZR YZ-sarjan induktiomoottorit nostureihin ja metallurgisiin sovelluksiin
YZR YZ-sarjan oikosulkumoottorit nostureihin ja metallurgisiin sovelluksiin
Kehyksen koko: 112-400
Lähtöteho: 1,6-200 kW
Nimellisjännite: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Nimellistaajuus: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical and Electrical Equipment Co., Ltd. on yksi johtavista yzr yz -sarjan induktiomoottoreiden valmistajista ja toimittajista nostureille ja metallurgisille sovelluksille Kiinassa. Tervetuloa ostamaan korkealaatuisia -yzr yz -sarjan induktiomoottoreita nostureille ja metallurgisille sovelluksille, jotka on valmistettu Kiinassa tehtaaltamme. Kaikki räätälöidyt tuotteet ovat korkealaatuisia ja edullisia.
| YZR YZ-sarjan oikosulkumoottorit nostureihin ja metallurgisiin sovelluksiin | |
| Kehyksen koko | 112-400 |
| Lähtöteho | 1,6-200 kW |
| Nimellisjännite | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Nimellistaajuus | 50 Hz, 60 Hz |
| Eristysluokka | F tai H |
| Velvollisuus | S2, S3, S4, S5 Muut tehtävät voidaan räätälöidä |
| Suojausluokka | Täysin suljettu tyyppi, IP55 |
| Jäähdytysmenetelmä | IC411, IC410, muu jäähdytysmenetelmä voidaan mukauttaa |
| Asennus | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Ympäristön lämpötila | -20 astetta -50 astetta, muuta lämpötilaa voidaan mukauttaa |
| Korkeus | Alle tai yhtä suuri kuin 1000 m Muuta korkeutta voidaan mukauttaa |
| Staattorin kela | 100 % puhdasta kuparia tyhjiöpainekyllästyksellä (VPI) |
| Termistori (PTC, PT100), lämmitin on saatavilla pyynnöstä | |
| Roottorin kela | Haava{0}}Roottori, 100 % puhdasta kuparia |
| Vakio | IEC60034, IEC-moottorit |
| Pitkä akseli voidaan räätälöidä | |
Tuotteen yleiskatsaus:
YZR- ja YZ-sarjan kierretty roottorin kolmivaiheinen nosto- ja metallurginen asynkroninen moottori soveltuu nostokoneen ja muiden vastaavien laitteiden voimansiirtoon, korkealla ylikuormituskyvyllä ja mekaanisella lujuudella, ja se soveltuu myös lyhytaikaiseen tai ajoittaiseen käyttöön, laitteistoon, jossa on usein käynnistys, jarrutus ja ilmeinen isku ja isku.
Moottorin teholuokka ja asennusmitat ovat IEC 72:n suositellun standardin mukaisia; teholuokan ja asennusmittojen välinen korrelaatio on samanlainen Japanin JEM1202 ja Saksan DIN42681 kanssa, joista suurin osa voidaan vaihtaa. YZR-sarjan kierretty roottorin kolmivaiheinen-asynkroninen moottori metallurgiaan ja nostoihin on ammattistandardin JB/T10105-1999 spesifikaatioiden mukainen ja YZ-sarjan orava-häkkiroottori kolmivaiheinen asynkroninen moottori metallurgiaan ja nostoihin on ammattistandardin mukainen.
Jos haluat lisätietoja moottoreiden teknisistä tiedoista ja mitoista, ota yhteyttä





Suositut Tagit: yzr yz -sarjan oikosulkumoottorit nostureille ja metallurgisille sovelluksille, Kiina yzr yz -sarjan oikosulkumoottorit nostureille ja metallurgisille sovelluksille valmistajille, toimittajille, tehtaalle
Lähetä kysely









