
Y YKK YKS -sarjan korkeajänniteorava{0}}häkkisähkömoottorit
Y YKK YKS -sarjan korkeajänniteorava{0}}häkkisähkömoottorit
Kehyksen koko: 355-1120
Lähtöteho: 185-15000 kW
Nimellisjännite: 3000 V - 13800V
Nimellistaajuus: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. on yksi Kiinan johtavista y ykk yks -sarjan korkeajännitesähkömoottorien valmistajista ja toimittajista. Tervetuloa ostamaan Kiinassa valmistettuja korkealaatuisia-ykk yks -sarjan korkeajännitteisiä squirrel{5}}häkkisähkömoottoreita tehtaaltamme. Kaikki räätälöidyt tuotteet ovat korkealaatuisia ja edullisia.
|
Y YKK YKS -sarjan korkeajänniteorava{0}}häkkisähkömoottorit |
|
| Kehyksen koko | 355-1120 |
| Lähtöteho | 185-15000 kW |
| Nimellisjännite | 3000 V - 13800V |
| Nimellistaajuus | 50 Hz, 60 Hz |
| Eristysluokka | F tai H |
| Velvollisuus | S1 |
| Suojausluokka | Täysin suljettu tyyppi, IP55, IP56 |
| Jäähdytysmenetelmä | IC611, IC616, IC666, IC37A86, IC511, IC01 |
| Asennus | B3,V1 |
| Ympäristön lämpötila | -20 astetta -40 astetta, muuta lämpötilaa voidaan mukauttaa |
| Korkeus | Alle tai yhtä suuri kuin 1000 m Muuta korkeutta voidaan mukauttaa |
| Staattorin kela | 100 % puhdasta kuparia tyhjiöpainekyllästyksellä (VPI) |
| Termistori (PTC, PT100), lämmitin on saatavilla pyynnöstä | |
| Roottorin tyyppi | Orava{0}}häkkiroottori |
| Vakio | IEC60034 |
|
Moottorin mitat voidaan räätälöidä |
|
Tuotteen yleiskatsaus:
Y,YKK ,YKS -sarjan korkeajännite-orava{0}}häkkiinduktiomoottorit (orava-häkkiroottori) ovat IEC 60034 -standardien mukaisia. Jäähdytystyyppi: ilma-ilmajäähdytys, ilma-vesijäähdytys.
Squirrel-Cage Rotor on saatavilla kahdessa vaihtoehdossa, joista käyttäjät voivat valita: valetusta alumiinista orava-häkkiroottori ja kuparitanko Squirrel-Cage Rotor.
Tämä moottori on modulaarinen, mikä tekee siitä kätevän käyttää ja huoltaa. Yrityksemme optimoidun suunnittelun jälkeen erilaisia parametreja, kuten moottorin energiatehokkuutta, on parannettu, ja moottorin hyötysuhde on saavuttanut IE4-energiatehokkuustason, mikä takaa käyttäjille energiansäästön.
Tämän tyyppisiä moottoreita käytetään ensisijaisesti yleiskäyttöisten{0}}laitteiden, kuten vesipumppujen ja puhaltimien, ohjaamiseen.
Jos haluat lisätietoja moottoreiden teknisistä tiedoista ja mitoista, ota yhteyttä


Suositut Tagit: y ykk yks -sarjan korkeajännitesähkömoottorit-häkkisähkömoottorit, Kiina y ykk yks -sarjan korkeajännitesähkömoottorit
Lähetä kysely











